VIDEO: Neznáte muže ze záznamu? Jsou nejspíše podezřelí z krádeže peněz v obchodě

Foto: PČR

OSTRAVA –  Policisté potřebují opět pomoci s vyšetřováním krádeže. Dva neznámí muži měli po společné domluvě ukrást z pokladny ostravského obchodu s elektronikou peníze. Z důvodu vyšetřování potřebují znát identitu lidí z videa.

Z dosud zjištěných informací Policie České republiky a jimi vyhodnocených kamerových záznamů vyplývá, že s největší pravděpodobností po předchozí domluvě vstoupil první muž do prodejny s elektronikou, kde zabavil prodavačku. „Druhý muž využil její nepozornosti a v nestřežené chvíli vstoupil do zázemí prodejny, kde z trezoru odcizil hotovost přes 10 tisíc korun,“ sdělila mluvčí policie Eva Michalíková. Následně oba muži z prodejny odešli.

Video: PČR

Jakoukoliv informaci, která by mohla vést k odhalení jejich identity, volejte na tísňovou linku 158, případně ji sdělte na nejbližší policejní služebně. „Také se obracíme na samotné muže, aby se sami přihlásili na obvodní oddělení Ostrava-střed, Masná 3,“ uzavřela mluvčí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.