Drama v ostravské tramvaji: On jej napadl a ona oběti ukradla batoh! Pomozte je chytit!

OSTRAVA – Policisté z Vítkovic vyšetřují fyzické napadení čtyřiačtyřicetiletého muže, kterého v tramvají fyzicky napadl neznámý pachatel a jeho spolupachatelka následně napadenému ukradla batoh. Policisté potřebují rozkrýt totožnost dvou neznámých na fotografiích.

 Neznámý po předchozí slovní rozepři fyzicky napadl svou oběť, přičemž mu způsobil zranění, které si vyžádalo ošetření v nemocničním zařízení. „Incident se odehrál v tramvaji mezi zastávkami Karpatská a Horymírova v Ostravě. Po napadení poškozenému neznámá pachatelka odcizila batoh s osobními věcmi a mikinu,“ sdělila mluvčí policie Eva Michalíková.

Foto: PČR
Foto: PČR
Foto: PČR

Policisté žádají veřejnost o pomoc při odhalení jejich totožnosti. „Jakoukoli informaci o dvojici volejte na tísňovou linku 158, případně ji sdělte na nejbližší policejní služebně. Také se obracíme na samotné lidi z fotografií, aby se osobně dostavili na policejní oddělení Ostrava-Vítkovice, ulice Mečnikovova 4,“ uzavřela mluvčí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.