FOTO: V Opavě se při nehodě s autem srazil motorkář. Hledá se svědek v červeném autě

Foto: PČR

OPAVA – Na začátek června zřejmě nebude dobře vzpomínat motorkář, který se v Kylešovicích na ulici Bílovecká srazil s autem, utrpěl zranění a museli jej ošetřit zdravotníci. Policisté potřebují pomoci s vyšetřováním nehody, a také hledají svědka v červeném autě.

Podle předběžně zjištěných informací policie se měl motocykl značky Suzuki jedoucí ve směru od ulice Bílovecké k silnici I/57 při předjíždění střetnout s vozidlem Hyundai I30 jedoucím stejným směrem, a to v momentě, kdy osobní vozidlo mělo odbočovat vlevo mimo pozemní komunikaci. Motorkář spadl a zranil se. „Jak bylo dále zjištěno, za vozem Hyundai I30 mělo v té době jet osobní motorové vozidlo červené barvy, na jehož řidiče se policisté obrací, aby se jim přihlásil. Kolegy může kontaktovat přímo na služebně v Opavě na ulici Husova, nebo na telefonním čísle 974 737 581 a 974 737 259, popřípadě na bezplatné telefonní lince 158,“ sdělila mluvčí policie Kateřina Kubzová. Na stejných číslech uniformovaní uvítají svědectví i ostatních  svědků a ocení i kamerové záznamy z palubních kamer aut.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Foto: PČR