Děti z Třince si za celoroční dřinu užijí vodní radovánky. Dostaly vstupenku zdarma na koupaliště

TŘINEC – Deset měsíců povinností mají školáci téměř za sebou a na řadu přichází zasloužené letní radovánky. Děti z třineckých škol i mateřinek si mohou také letos zdarma užít vodní radovánky na letním koupališti pod Javorovým.

Volné vstupenky, které děti dostaly ve školách a školkách jsou platné již nyní a mohou je využít do konce prázdnin, tedy do 31. srpna. Osvěžení a zábavu  si děti užijí ve velkém plaveckém bazénu, i v tom dětském s tobogánem a v brouzdališti pro nejmenší. „Kromě vodních radovánek na návštěvníky čeká také celá paleta sportovních aktivit, využít mohou tenisové kurty, hřiště pro beachvolejbal, zahrát si mohou nohejbal, stolní tenis nebo pétanque,“ sdělil mluvčí města Třinec Stanislav Cieslar. Nechybí ani dvě nafukovací trampolíny, venkovní šachy i oblíbená hra Člověče, nezlob se. Doplnit energii pak malí návštěvníci mohou v bohatě zásobených stáncích s občerstvením.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Za své školní snažení dostanou volnou celodenní vstupenku na koupaliště v areálu STaRS žáci třineckých a mateřských škol zřizovaných městem včetně Církevní Základní školy a MŠ, SŠ, ZŠ a MŠ na ulici Jablunkovské, žáci 1. až 4. ročníku osmiletého gymnázia na ulici Komenského. Nezapomnělo se ani na děti a klienty denního stacionáře PAPRSEK a dětské skupiny PAMPELIŠKA. Rozhodli o tom radní města, kteří takto společně s organizací STaRS podporují prázdninové aktivity dětí již od roku 2015. Letos dárek dostalo 4400 dětí.