Mladíkovi z Opavska neznámý řidič narazil do auta a odjel. Policisté jej hledají

Foto ilustrační: Tomáš Branda

OPAVA – Policisté z Dopravního inspektorátu v Opavě intenzivně vyšetřují dopravní nehodu a potřebují pomoc veřejnosti. Neznámý řidič na ulici Praskova narazil do vozu před sebou, který řídil mladík z Opavska. Vůz mladého muže poškodil a z místa odjel. Policisté jej hledají.

Nehoda se stala 25. června na ulici Praskova v Opavě okolo 14:30. Policisté zjistili, že neznámý řidič v autě jel od ulice Ratibořské v Kateřinkách k ulici Nádražní okruh. „Z neznámých důvodů narazil na ulici Praskova přední části svého vozu do zadní části  automobilu značky Škoda Citigo, které jelo před ním. Řídil jej devatenáctiletý muž z Opavska. „Po střetu neznámý řidič z místa odjel neznámo kam. Ke zranění žádné ze zúčastněných osob s největší pravděpodobností nedošlo a celková hmotná škoda na majetku je nejméně 30 tisíc korun,“ sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Pokud máte k neznámému řidiči jakékoliv informace sdělte je opavským dopravním policistům. Uvítají také záznamy z palubních kamer aut. Volejte na číslo 974 737 251 případně kdykoli na mobilní telefon 735 788 950.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.