OSTRAVA – Dlouhé léta a svědomitě plní svou práci. Řeč je o osmadvaceti strážnících Městské policie Ostrava, které za jejich službu ocenil ostravský primátor Jan Dohnal. Dalších dvanáct strážníků pak ocenil za vynikající pracovní úspěchy.
Slavnostní ocenění se uskutečnilo v dopoledních hodinách ve středu 11. října v budově Nové radnice. „Městská policie v Ostravě funguje již více než tři desítky let. Jsem velice rád, že naši strážníci patří dlouhodobě k nejlepším v republice, pomáhají udržet a zachovat pořádek, taktéž bezpečí v našem městě,“ řekl primátor Ostravy Jan Dohnal.
Z rukou pana primátora tak převzalo „Ocenění za věrnost“ šest strážníků, kteří u Městské policie Ostrava působí již deset let a třináct strážníků, kteří jsou ve službě dvacet let. Dalším devíti strážníkům pak primátor předal ocenění za úctyhodných třicet let služby u Městské policie Ostrava.


Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.
Oceněni byli rovněž i ti, kteří dosahují trvale vynikajících pracovních úspěchů a Městskou policii Ostrava velmi dobře reprezentují, či propagují. Čestný odznak tak z rukou primátora převzalo dalších dvanáct strážníků. „Strážníci a zaměstnanci, kteří již řadu let pracují u Městské policie Ostrava organizaci velmi dobře reprezentují. Ocenění si za své nasazení při plnění nelehkých úkolů plně zaslouží. Mohou být motivací pro nově příchozí strážníky při jejich službě veřejnosti,“ sdělil ředitel Městské policie Ostrava Miroslav Plaček, který se slavnostního aktu také zúčastnil.

