Řidič na Přerovsku se srazil s náklaďákem a vážně se zranil

PŘEROVSKO – Vážná dopravní nehoda se stala včera po šesté hodině ranní na Přerovsku. Jedenatřicetiletý řidič v Octavii se srazil s náklaďákem, s vážnými zraněními byl převezen do Fakultní nemocnice Olomouc. 

Včera po šesté hodině ranní jel 31letý řidič ve Octavii od Grymova na Kozlovice na Přerovsku a srazil se s náklaďákem. “Policistům šetřícím nehodu řekl, že při jízdě před sebou na poslední chvíli spatřil údajně brzdící vozidlo a tak sešlápl brzdu. Aby nedošlo ke kontaktu s tímto vozidlem, strhl řízení a přejel do protisměru,” uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. K jeho smůle však v tu dobu  tudy zrovna projížděl náklaďák DAF a auta se srazila. Při nehodě se zranil řidič škodovky, který byl s vážnými zraněními převezen do Fakultní nemocnice Olomouc. Dechové zkoušky u obou řidičů byly negativní, hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na necelých 550 000 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.