Neuvěřitelně drzý zloděj okradl na ulici školáka

PROSTĚJOV – Šokující zážitek připravil včera odpoledne 11letému školákovi neuvěřitelně drzý zloděj v Prostějově. Z rukou mu na ulici vytrhl peněženku, vybral z ní 150 korun a prázdnou jí hodil zpět po chlapci, který mezitím utekl na zastávku. 

Šokující zážitek připravil včera odpoledne neznámý zloděj 11letému chlapci v Prostějově. Chlapce zastavil na Havlíčkově ulici nedaleko domu číslo 32 s dotazem, kolik je hodin. Hoch mu slušně odpověděl, aniž by tušil, že dotaz byl jen záminka. Při hovoru držel v ruce peněženku, kterou mu zloděj během okamžiku vytrhl z ruky. Školák se lekl, měl ze zloděje strach a utekl na nedalekou zastávku na Martinákově ulici, kde bylo několik lidí. “Lapka šel za ním směrem k zastávce a po cestě vybral z peněženky 150 Kč, prázdnou ji pak hodil po chlapci a odkráčel,” uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Chlapec peněženku zvedl a ihned zavolal rodičům a řekl jim, co se stalo. Společně pak přišli na služebnu, kde celý příběh vylíčili policistům. Policie šetří případ pro trestný čin krádež.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.