Vandal posprejoval na Šumpersku autobusovou zastávku a další obecní majetek. Neviděli jste ho?

Fotky Policie ČR

ŠUMPERSKO – Policie pátrá po vandalovi, který minulý týden ve Zborově na Šumpersku posprejoval obecní majetek černou barvou a způsobil tak škodu za 25 000 korun. Žádá o pomoc především místní obyvatele, zdali si nevšimli nějakých okolností, které by mohly souviset s tímto vandalským činem.

Minulý týden mezi 15. a 16. listopadem způsobil neznámý pachatel obci Zborov na Šumpersku škodu za 25 000 korun tím, že posprejoval její majetek černou barvou. “Jeho vandalskému řádění neunikly vnitřní i vnější prostory místní autobusové zastávky, stolek v altánku na dětském hřišti a taky se našlo několik nečitelných hyzdících obrazců na objektu pódia v areálu koupaliště,” upřesnila policejní mluvčí Miluše Zajícová. Policie šetří případ pro trestný čin poškození cizí věci a obrací se s žádostí o pomoc především na místní obyvatele, zdali si v uvedené době nevšimli nějakých okolností, které by mohly souviset s tímto vandalským činem. Případné informace, které by mohly vést k odhalení pachatele, sdělte prosím na bezplatnou linku 158. 

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.