Muž vystrkoval v Zábřehu na kolemjdoucí holý zadek, skončil na záchytce

Ilustrační foto Pixabay.com

ZÁBŘEH – Policisté měli včera v Zábřehu plné ruce práce s 33letým mužem, který budil veřejné pohoršení u obchodního domu na Leštinské ulici. Po příjezdu policistů sice svého jednání zanechal, ale ti se s ním setkali později znovu tentokrát na Křížkovského ulici, kde se opět choval nepřístojně. Nakonec skončil na záchytce

Včera večer skončil na záchytce v Olomouci 33letý muž, který se v Zábřehu choval nepřístojně. Nejprve pobíhal kolem obchoďáku na Leštinské ulici a kolemjdoucím ukazoval obnažený zadek. “Daného jednání zanechal až po příjezdu policistů,” uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. Ti se s ním ale setkali později, tentokrát na Křížkovského ulici, kde skákal před kolemjedoucí auta a převrátil plastovou popelnici, kterou přitom poškodil. “Muž nadýchal přes tři promile alkoholu v dechu a policisté jej převezli do protialkoholní záchytné stanice,” uzavřel Hejtman. Muž je podezřelý z přestupků proti veřejnému pořádku a proti majetku.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.