Mikulášská se na Šumpersku neobešla bez pořádné rvačky

Popelnice před hospodou v Kamenné, foto Policie ČR

ŠUMPERSKO – Bez pořádné rvačky se neobešla mikulášská akce v Kamenné na Šumpersku. Před místní hospodou se do sebe pustili dva muži, moc nechybělo a oknem hospody málem proletěla popelnice. K tomu nakonec nedošlo, ale nějaká ta tisícovka bude potřeba na opravu poškozeného auta.

V sobotu vyjížděli policisté ke rvačce, která se odehrála před hospodou v Kamenné na Šumpersku, kde se konala veřejná mikulášská akce. Dva muži se zde do sebe pustili, nejprve slovně, poté chtěli spor vyřídit ručně. Každý z mužů schytal několik ran do obličeje. “Jeden z nich se posléze chopil kovové popelnice s úmyslem prohodit jí oknem hospody,” uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Naštěstí si svůj úmysl rozmyslel, při pokládání popelnice ale vlivem opilosti zavrávoral a poškodil přední kapotu osobního auta, které zde bylo za parkované. Oprava auta podle Zajícové asi vyjde na nějakou tu tisícovku. Policie nyní případ prošetřuje pro trestný čin výtržnictví. 

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Poškozené auto, foto Policie ČR