V souvislosti s vyšetřováním loupeže policie pátrá po totožnosti čtyř lidí. Nepoznáváte je?

Foto Policie ČR

OLOMOUC – Policie prověřuje loupež, která se stala v začátkem listopadu v Olomouci. V souvislosti s tím pátrá po totožnosti čtyřech neznámých osob, které jsou zachyceny na videozáznamu pod článkem. Se žádostí o pomoc při zjištění jejich totožnosti se obrací na veřejnost. 

Policie se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při zjištění totožnosti čtyř neznámých osob, a to v souvislosti s prověřováním zvlášť závažného zločinu loupeže, ke kterému došlo v neděli 6. listopadu v časovém rozmezí od půl šesté do půl sedmé večer na Nálevkově a Skupově ulici v Olomouci. “Jedna z osob zachycených na videozáznamu nemá pokrývku hlavy a je patrné, že má dlouhé tmavé vlasy, stažené vzadu do culíku,” upozornila policejní mluvčí Petra Vaňharová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Pokud by někdo osoby z přiloženého videa poznal, nebo by měl informace, které by pomohly ke zjištění jejich totožnosti, ať neprodleně kontaktuje policisty prostřednictvím kterékoliv policejní služebny, případně prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.