Porouchanou Oktávku zloděj úplně očesal

Fotky Policie ČR

PROSTĚJOVSKO – Nemile překvapen byl mladý řidič, když se vrátil ke své Octavii, kterou z důvodu poruchy nechal v pátek odpoledne odstavenou mezi Vrbátkami a Prostějovem. Někdo mu totiž jeho auto úplně očesal a způsobil tak škodu téměř za 30 tisíc. 

V pátek odpoledne nechal řidič svou Octavii z důvodu poruchy odstavenou na nouzové přistávací ploše mezi Vrbátkami a Prostějovem. Když se k ní v pondělí odpoledne vrátil, čekalo ho nemilé překvapení. Neznámý zloděj mu totiž auto úplně očesal. “Když se k vozidlu mladý muž v pondělí odpoledne vrátil, zjistil, že mu chybí všechna čtyři kola a obě registrační značky,” uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. To ale nebylo zdaleka všechno. Zloděj dále rozbil a poškodil na autě několik oken, urazil zpětná zrcátka, poškodil kapotu, střechu, výfuk a přední světla. Zevnitř zmizel sportovní volant, autorádio, subwoofer (basový reproduktor) a zesilovač. Poškozená byla taky přístrojová deska a další vnitřní vybavení. Zloděj napáchal škodu za téměř 30 tisíc korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.