Řidič na Zábřežsku usnul za volantem a odrovnal si auto

Fotky Policie ČR

ZÁBŘEŽSKO – Včera po poledni se na silnici mezi Mohelnicí a Zábřehem stala dopravní nehoda. Řidič Kia Sportage usnul za volantem, přejel do protisměru, kde narazil do dopravních značení, svodidel a sjel mimo silnici. Může mluvit o štěstí, že se nesrazil s protijedoucím autem, nicméně auto si odrovnal. 

Včera po poledni se stala na silnici mezi Mohelnicí a Zábřehem dopravní nehoda. “Řidič staršího věku jel s vozidlem Kia Sportage ve směru od Mohelnice a vlivem únavy za volantem usnul,” informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová. Řidič přejel do protisměru, kde narazil do dopravních značení a svodidel a sjel mimo silnici. Policistům nenadýchal, s lehkým zraněním byl ošetřen na místě nehody a převoz do nemocnice na další vyšetření odmítl. Škoda na autě byla odhadnuta na 500 000 korun, dalších 44 000 korun na svodidlech a dopravním značení.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.