Kvůli náledí dnes hasiči evidují zvýšený počet nehod

Fotky Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje

OLOMOUC – Náledí na silnicích dnes komplikuje dopravní situaci. Hasiči od rána zasahují u zvýšeného počtu nehod. Nehoda tří osobních aut asi na hodinu uzavřela dálnici D35 na Litovelsku, další nehody se staly na Prostějovsku.

Tři osobní auta se dnes dopoledne srazila na dálnici D35 u Mladče ve směru do Olomouce. “Na místě jsou tři zranění lidé, poskytujeme jim první pomoc,” informovala na Twitteru mluvčí hasičů Lucie Balážová. V Kostelci na Hané na Prostějovsku hasiči po kolizi dvou aut u místního hřbitova vyprostili havarovaný vůz z příkopu. U Držovic na Prostějovsku ve směru na Olšany se srazilo osobní auto s malotraktorem, byl zraněn jeden člověk. Na dálnici D35 u Litovle narazilo osobní auto do svodidel. Přestože jsou silnice ošetřeny, náledí se nepodařilo zcela odstranit. “Prosíme o přizpůsobení rychlosti,” uvedlo na Twitteru Ředitelství silnic a dálnic.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.