Plně naložený kamion s kulatinou se na Jesenicku převrátil z prudkého svahu

Fotky Policie ČR

JESENICKO – Kamion plně naložený kulatinou, který se na Jesenicku v pátek 3. února dopoledne převrátil z prudkého svahu, naštěstí zastavily vzrostlé stromy. Řidič tak vyvázl jen s drobnými oděrkami. Drobná však už nebyla způsobená škoda.

V pátek 3. února dopoledne došlo na lesní komunikaci v katastru České Vsi na Jesenicku k dopravní nehodě kamionu plně naloženého kulatinou. O nehodě jsme vás stručně informovali také v tomto článku. “Při průjezdu zatáčkou se dostal návěs pravými zadními koly na zasněženém povrchu mimo vozovku, v důsledku čehož se celé vozidlo převrátilo z prudkého svahu a zastavilo se o vzrostlé stromy,” objasnila příčinu nehody policejní mluvčí Petra Vaňharová. Pětačtyřicetiletý řidič kamionu vyvázl z nehody jen s drobnými oděrkami. Alkohol za volantem u něj vyloučila dechová zkouška, hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na 3 miliony korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.