Na horách panují výborné podmínky. Je nejlepší čas vyrazit na lyže

Foto Facebook Lyžařský areál Červenohorské sedlo

JESENÍKY – Co do sněhových podmínek se v únoru počasí na horách výrazně zlepšilo. Všechna lyžařská střediska jsou v provozu, na své si přijdou i běžkaři.

Na horách na přelomu ledna a února napadl přírodní sníh, všechna lyžařská střediska jsou v provozu, tam, kde není dostatek přírodního sněhu, se zasněžuje technickým sněhem, díky mrazivému počasí sjezdovky zůstávají dobře upravené. Aktuální podmínky ve vašem oblíbeném lyžařském středisku můžete sledovat ZDE. “Čekají na vás perfektně vysněžené a upravené sjezdovky,” lákají na lyžovačku provozovatelé Ski areálu Hlubočky, který najdete pouhých 15 kilometrů od centra Olomouce. Konkrétně v Hlubočkách se lyžuje od 9 do 20:30 hodin. Je to ideální středisko pro rodinné lyžování, v provozuje dvoukotva, pás pro děti a poma.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Na své si přijdou i běžkaři, informace, kde jsou v Jeseníkách upravené lyžařské tratě najdou ZDE. Informace jsou vždy čerstvé, protože jsou aktualizovány přímo rolbaři. Kromě toho, v jakém stavu je stopa, se můžete dozvědět například to, kde zaparkovat nebo kde si dát občerstvení.