Senior zůstal na chodbě bytového domu v Prostějově jen v košili a trenýrkách

Dveře s klíčem v zámku
Ilustrační foto

PROSTĚJOV – Strážníci v Prostějově řešili v tomto týdnu případ seniora, který zůstal na chodbě bytového domu jen v košili a v trenýrkách. Vyslaný strážník, který dorazil na místo, zjistil důvod této situace a pomohl muži vyřešit vzniklé komplikace.

O případu seniora, který bloudil v tomto týdnu ulicemi Olomouce v nevhodném oblečení, jsme psali v tomto článku. Také v Prostějově řešili strážníci v úterý 7. března podobnou situaci, její důvod byl ale přece jenom odlišný. V odpoledních hodinách se na městskou policii prostřednictvím linky 156 obrátila žena, která nahlásila, že se po chodbě bytového domu pohybuje muž oblečený pouze v košili a trenýrkách. Vyslaný strážník na místě našel sedmašedesátiletého muže, obyvatele domu. Důvod, proč zůstal na chodbě v nevhodném oblečení, se brzy vyjasnil. “Dotyčný uvedl, že si zabouchl dveře od bytu,” uvedla mluvčí Městské policie Prostějov Tereza Greplová. Se souhlasem seniora strážník přivolal zámečníka a ten dveře otevřel. Tuto službu si však musel senior zaplatit a pak už se mohl vrátit domů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.