Jarní prolog 40. jazzového festivalu v Přerově nabídne skvělý hudební zážitek

Kytara
Ilustrační foto Pixabay

PŘEROV – Jarní prolog 40. československého jazzového festivalu v Přerově obstará vynikající zpěvák Dan Bárta se svou skupinou Illustratosphere. Vystoupí se svým aktuálním koncertním turné, které je věnováno především návratům ke skladbám z jejich prvních dvou desek. Skvělý hudební zážitek vám nabídne již v pondělí 17. dubna v Městském domě Přerov.

Jazz se do Přerova vrací každý rok, i letos na podzim se můžete těšit na hvězdy hudebního nebe nejen z Čech, Slovenska, ale také z celého světa. Aby to čekání nebylo tak dlouhé, je tu jarní prolog, který letos obstará jedenáctinásobný držitel ceny Anděl Dan Bárta se svou skupinou Illustratosphere. Jejich koncertní vystoupení se uskuteční už v pondělí 17. dubna v 19:30 hodin v Městském domě Přerov. Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketportal.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Dan Bárta je jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí, v devadesátých letech se zapsal do širokého povědomí s kapelou Alice a účinkováním v muzikálu Jesus Christ Superstar. Můžete ho zná také jako interpreta populárních písní ze Snowboarďáků. V roce 2000 velmi příjemně překvapil fanoušky s vlastní skupinou Illustratosphere. Jejich koncertní turné v roce 2023 je věnováno především návratu ke skladbám z prvních dvou desek.