Dva chlapi se v Olomouci porvali. Jeden z nich pak zaútočil nožem

No že zadržené policií
Foto Policie ČR

OLOMOUC – Dva neznámí muži se do sebe pustili na Masarykově třídě v Olomouci. Policie o tom dostala oznámení včera po 13. hodině s tím, že starší muž byl poraněn na ruce.

Včera po 13. hodině dostala policie na linku 158 oznámení o potyčce mezi dvěma muži na Masarykově třídě v Olomouci. Starší muž měl mít zranění na ruce způsobené nožem. “Na místo se krátce po přijatém oznámení dostavili policisté pohotovostního a eskortního oddělení, kteří poskytli první pomoc zraněnému 62letému muži,” informovala policejní mluvčí Petra Vaňharová. Současně zadrželi 45letého muže, u kterého během prohlídky našli několik nožů. Kriminalisté případ prověřují pro podezření z těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a výtržnictví. Z dosavadního prověřování vyplývá, že ke rvačce mezi dvěma muži, kteří se do té doby neznali, mělo dojít po předchozí hádce. Mladší z mužů je nyní v rukou policistů.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.