Potraviny od regionálních výrobců. Nakupujte v nově otevřené prodejně v Unčovicích

Prodejna regionálních potravin
Foto a zdroj město Litovel

LITOVEL – Nově otevřená prodejna Hanácký grunt v Unčovicích, místní části Litovle, nabízí lidem potraviny od regionálních výrobců. Prodejna  řeší dlouhodobý problém se zrušeným obchodem v malých obcích a nabízí mnohem širší sortiment než pojízdná prodejna, která sem dosud zajížděla.

Včera byla poprvé otevřena nová prodejna Hanácký grunt v Unčovicích, místní části Litovle.. Prodejna nabízí zákazníkům produkty od regionálních výrobců, v nabídce najdete čerstvé pečivo, mléčné výrobky, mléko, vejce, rajčata, sýry, maso, uzeniny a mnoho dalšího. Nová prodejna tak řeší dlouhodobý problém se zrušeným obchodem malých obcích a nabízí mnohem širší sortiment než pojízdná prodejna, která sem dosud zajížděla. Otevírací doba je od pondělí do pátku 8–13, 14–17 hodin a v sobotu 8–12 hodin.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Projekt realizovalo Zemědělské družstvo Unčovice, které jedná s městem Litovel o možnosti využití volného prostranství před prodejnou. Záměrem je vybudovat zde malé posezení se stylovými herními prvky pro děti.

Prodejna regionálních potravin