Mrtvá srna a tři zranění. To je bilance srážky na Přerovsku

Fotky Policie ČR

PŘEROVSKO – Nehoda se stala v neděli 1. května ráno, když řidiči Octavie vběhla do cesty nečekaně srna. Řidič se snažil střetu se zvířetem zabránit a přejel do protisměru. Nakonec se srazil jak s projíždějícím Volkswagenem, tak se srnou.

Nehoda se stala v neděli 1. května ráno v katastru Grymova na Přerovsku. Řidič Octavie jel od Grymova směrem na Kozlovice, když mu náhle z levé strany vběhla do cesty nečekaně srna. Řidič se snažil zabránit střetu, přejel na pravou část krajnice a pak do protisměru, kde v tu dobu projížděl  Volkswagen. Nakonec se střetl jak se srnou, tak i s Volkswagenem. Octavia zůstala po srážce stát na silnici, VW byl odhozen do pole, kde se převrátil na střechu. “Ani jeden z řidičů nebyl pod vlivem alkoholu a oba byli převezeni do přerovské nemocnice. Spolujezdkyně z VW byla se zraněními převezena do Fakultní nemocnice Olomouc,” doplnila policejní mluvčí Miluše Zajícová. Při nehodě vznikla předběžně škoda za 161 000 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.