Dodávka zůstala po nehodě viset na svodidlech

Dopravní nehoda
Foto Policie ČR

JESENICKO – Nehoda se stala v pátek 19. května ráno v Lipové–lázních na Jesenicku. Osmadvacetiletá řidička Superbu dostala na mokré silnici smyk a čelně se srazila s dodávkou Mercedes Benz Sprinter v protisměru.

V pátek 19. května ráno se stala v Lipové-lázních na Jesenicku dopravní nehoda dvou aut. 28letá řidička Superbu patrně jela na mokré silnici příliš rychle a po projetí levotočivé zatáčky dostala smyk. V důsledku toho přejela do protisměru, kde se čelně srazila s dodávkou Mercedes Benz Sprinter, která po kolizi skončila na svodidlech. Mladá řidička škodovky a její spolujezdkyně se zranily, záchranáři je převezli do nemocnice. Jednačtyřicetiletý řidič dodávky vyvázl bez zranění. “Alkohol za volantem vyloučila u obou řidičů provedená dechová zkouška. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena přes půl milionu korun,” upřesnila policejní mluvčí Petra Vaňharová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Dopravní nehoda