Mobily, kola, kočárek. Na šumperské radnici se budou dražit nalezené věci

Městský úřad
Městský úřad Šumperk v Jesenické ulici

ŠUMPERK – Nalezené věci, které uchovává radnice a nikdo se o ně ve lhůtě jednoho roku od nálezu nepřihlásil, podle zákona propadají městu. Dražba nalezených a nevyzvednutých věcí se chystá ve středu 31. května v 10 hodin na šumperské radnici.

Dvě desítky jízdních kol, dva zlaté prsteny, fitness náramky, deset mobilních telefonů, kufřík s nářadím nebo dětský kočárek,” vyjmenovává některé z věcí, které půjdou do dražby, mluvčí šumperské radnice Soňa Singerová. Dražba se uskuteční ve středu 31. května od 10 hodin v zasedací místnosti městského úřadu v Rooseveltově ulici v Šumperku. Zájemci si mohou věci, které budou draženy, prohlédnout v garáži číslo 3, za budovou městského úřadu v Jesenické ulici 31 (na parkovišti – vjezd z Rooseveltovy ulice) dnes od 15 do 16.30 hodin a ve středu 31. května od 8.30 do 9.30 hodin. Vydražené a zaplacené věci si noví majitelé budou moci vyzvednout po skončení dražby.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.