Zoo Olomouc připravila pro děti pohádkový program na celý víkend

Vstup do zoologické zahrady

OLOMOUC – Zoo Olomouc promění Den dětí rovnou v celý víkend. Po oba víkendové dny 3. – 4. června čekají na děti v zoologické zahradě nejen zvířátka, ale také pohádkové bytosti.

Po oba víkendové dny mohou děti v olomoucké zoologické zahradě oslavit Den dětí. Čeká na ně program v pohádkovém lese. Právě v lese se totiž zapojuje fantazie a děti v něm kromě hříbků v mechu vidí také obydlí skřítků, studánku, z níž chodí pít víly a další zákoutí. Zoo Olomouc se o nadcházejícím víkendu v jeden takový les promění. Ba co víc. Vše, co v něm malí i velcí spatří, bude skutečné. „Děti nám mohou pomoci k meči, který vyseká Šípkovou Růženku z trní, malé princezny se na čas ocitnou v zahradě, kde na ně čeká rozpoznávání květin, s vodníkem si náležitě zarybaříme a vypereme prádlo, Sněhurce a jejím trpaslíkům pomůžeme poskládat rozbité obrázky. Těší se na vás nejen zvířata, ale tentokrát i pohádkové bytosti. Fotokoutky budou na každém stanovišti,“ zve Lucie Skřipská z marketingového oddělení. Akce bude probíhat po oba dva víkendové dny 3.-4. června od 10:00 do 16:00 hodin.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.