Zřídil se pod obraz a nasedl na elektrokoloběžku. Nedopadlo to dobře

Nehoda na koloběžce
Fotky Policie ČR

PŘEROV – Ani kolo či koloběžku není bezpečné používat, když se posilníme něčím ostřejším. O tom svědčí i případ 31letého muže v Přerově, který byl už v pravé poledne pod obraz a nasedl na elektrokoloběžku.

Včera pár minut po poledni jel po třídě 17. listopadu v Přerově 31letý muž na  elektrokoloběžce směrem do centra města. Při jízdě ale zavadil koloběžkou o podélně zaparkovanou Octaviu, spadl na silnici a při tom se zranil. Záchranáři ho ošetřili a převezli do nemocnice, kde ho dále vyšetřili. “Provedenou dechovou zkouškou vyšlo najevo, že k nehodě nedošlo jen tak samo sebou, ale s největší pravděpodobností se na ní podílelo i množství vypitého alkoholu. Hladiny se zastavily na hodnotách 3,53 a 3,55 promile,” uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Ani orientační test na drogy nezůstal bez poskvrny, byl pozitivní na amfetaminy a metamfetaminy. Hmotná škoda byla předběžně stanovena na 20 000 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Poškozené auto