Policie hledá svědky dopravní nehody v Mohelnici

Foto Policie ČR

MOHELNICE – Nehoda se stala 1. června krátce před polednem v Libivé, místní části Mohelnice. Řidič Octavie se zde otáčel přes silnici a přitom narazil do motorky. Policie hledá svědky nehody.

Ve čtvrtek 1. června v 11:56 hodin se stala dopravní nehoda v Libivé, místní části Mohelnice. Řidič Octavie vyjížděl ze zálivu autobusové zastávky a otáčel se přes silnici ve směru na Mohelnici. Při tom levou přední částí auta narazil do motorky značky BMW, jejíž řidič vyjel od domu číslo 29 a jel směrem na Zábřeh. “Po kolizi došlo k pádu motorkáře na vozovku a jeho zranění a také ke zranění jeho spolujezdkyně,” uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Policie se snaží řádně objasnit nehodu a hledá případné svědky nebo řidiče, kteří by měli kamerový záznam nehody. Pokud můžete policii k nehodě poskytnout jakékoli informace, vytočte prosím bezplatnou linku 158.