Přijďte si užít večerní pohodu u Trojice. Oblíbené hudební večery na Horním náměstí v Olomouci začínají už v pátek

Večerní pohoda u Trojice v Olomouci
Ilustrační foto Olomouc Tourism

OLOMOUC – Oblíbené letní hudební večery na Horním náměstí v Olomouci jsou znovu tady! Lehátka, osvěžovače, drinky a muzika. To je Večerní pohoda u Trojice. Tentokrát každý pátek od 19 a od 20:30 hodin. Začínají už 14. července.

Multižánrový festival Večerní pohoda u Trojice zahájí připomenutí 84. výročí narození jedné z největších legend české populární hudby Karla Gotta v podání známého olomouckého interpreta Honzy Mlčocha. Během prázdnin se dál můžete těšit na Petra Vondráčka a kapelu Lokomotiva, jejichž vystoupení bude na motivy koncertu krále rokenrolu Elvise Presleyho Aloha from Hawaii,  hity legendární kapely Beatles v podání skupiny Pangea – The Beatles revival band. Nebude chybět ani oblíbený folk v podání Vojty Nedvěda, kapela Event jazz s novinkou Stinga či španělské rytmy v rámci tradičního festivalu Colores flamencos. Závěr festivalu bude patřit úžasné olomoucké zpěvačce Natálii Tichánkové a její kapele 4GOOD.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Večerní pohoda u Trojice oživí centrum města každý pátek od 14. července do 18. srpna. Začátky koncertů jsou vždy v 19 a 20:30 hodin.