Za zatáčkou řidička přejela do protisměru a srazila se s protijedoucím autem, přiletěl pro ni vrtulník

Dopravní nehoda
Fotky Policie ČR

HANUŠOVICE – V úterý 11. července po třetí hodině odpolední se stala nehoda v malé vesnici Potůčník, která patří k Hanušovicům. Řidička Octavie za zatáčkou přejela částečně do protisměru a srazila se s protijedoucím bavorákem. Musel pak pro ni přiletět vrtulník.

V úterý 11. července po třetí hodině odpolední se stala nehoda v malé vesnici Potůčník, která patří k Hanušovicům. “Řidička ve vozidle Š Octavia jela směrem od Jindřichova na Hanušovice a po projetí mírné levotočivé zatáčky přejela částečně do protisměru z důvodu oslnění sluncem,” popsala příčiny nehody policejní mluvčí Miluše Zajícová. V tom okamžiku tudy projíždělo BMW a obě auta se srazila. Obě jejich řidičky se zranily, řidička bavoráku byla převezena do šumperské nemocnice a pro řidičku Octavie musel přiletět vrtulník. Ten ji transportoval do FN Olomouc. “U řidičky bavoráku se nepotvrdilo, že by řídila pod vlivem alkoholu, u druhé byl z důvodu zranění za tímto účelem nařízen odběr krve,” dodala Zajícová. Policisté zahájili trestní řízení pro podezření z  ublížení na zdraví z nedbalosti.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Dopravní nehoda

Dopravní nehoda