Policie hledá pohřešovaného muže. Neviděli jste ho?

Pohřešovaný muž
Foto Policie ČR

HRANICE – Přerovští policisté od včerejška pátrají po 45letém muži, kterého postrádá rodina od 17. července. O pomoc při pátrání žádají veřejnost.

Pohřešovaný byl naposledy viděn včera 18. července v Polomi u Hranic u prodejny Coop, kde seděl asi od 12 do 15 hodin. “Muž pravděpodobně zabloudil,” uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Svoje auto nechal na dálnici D1 u Hranic, protože mu došel benzín. Na benzince v Hranicích sice nabral 5 litrů benzínu, ale k autu se už nevrátil. “Pohřešovaný nemá u  sebe léky, které užívá na astma a plicní onemocnění,” dodala Zajícová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Pohřešovaný je 180 centimetrů vysoké hubené postavy vážící okolo 70 kilo. Vlasy má hnědočerné, krátké a neupravené s jemnými koutby. Má středně krátký plnovous černé barvy a vysoké čelo.  Je oblečený do modrých kraťasů s reflexními pruhy, tmavě modré mikiny se zipem a trička s krátkým rukávem stejné barvy, vše s nápisem Santa-Trans v levé horní polovině. Na nohou má černé tenisky Puma bez tkaniček. U sebe má modrou ledvinku s modrým pruhem, peněženku s doklady a pětilitrový kanystr s benzínem. Kanystr nesl v reflexní oranžové vestě, kterou měl svázanou jako tašku.

Pod článkem najdete fotku z prodejny, kde ho zachytily bezpečnostní kamery. Pokud máte jakékoliv informace k místu jeho současného pobytu a pohybu, kontaktujte prosím bezplatnou linku 158.