S autem proletěl plotem

Dopravní nehoda
Fotky Policie ČR

ŠUMPERSKO – Včera večer se jízda úplně nevyvedla mladému řidiči na Šumpersku, který po projetí zatáčky dostal smyk a proletěl plotem u rodinného domu, od kterého byl odražen na betonový sloup elektrického vedení. On i jeho mladistvá spolujezdkyně se při nehodě zranili.

Když včera devatenáctiletý mladík sedl do svého Suzuki Alto, ještě netušil, že jeho jízda neskončí moc slavně. Kolem 22. hodiny po cestě z Mladoňova do Šumperka havaroval v Novém Malíně, když po projetí zatáčky narazil do plotu rodinného domu. “Po projetí mírné pravotočivé zatáčky zřejmě vlivem rychlé jízdy dostal smyk a autem narazil do oplocení rodinného domu, od kterého byl odražen na betonový sloup elektrického vedení, který se vlivem nárazu zlomil,” upřesnila policejní mluvčí Miluše Zajícová.  Při nehodě se řidič lehce zranil, stejně tak i jeho mladistvá spolujezdkyně. Oba skončili v šumperské nemocnici. Dechová zkouška u řidiče byla negativní.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Nejvíc to odnesl plot

Největší škoda vznikla nikoliv na autě, ale na zničeném plotě a přeraženém sloupu vedení. “Na vozidle byla škoda odhadnuta na 50 000 Kč, na oplocení na 60 000 Kč a na přeraženém sloupu zaměstnanec ČEZu odhadl škodu na 20 000 Kč,” doplnila Zajícová.

Havarované auto