Oslava konce léta dopadla tragicky. V Sudkovském rybníce na Šumpersku se utopil mladý muž

Sudkovský rybník
Ilustrační foto Google Maps

ŠUMPERSKO – Policie prošetřuje okolnosti úmrtí mladého plavce v Sudkovském rybníce na Šumpersku. 22letý muž z Blanska se zde utopil v pátek 25. srpna před půlnocí. Na hřišti u rybníka se konala oslava konce prázdnin a mladý muž se podle svědků vsadil, že v noci doplave na ostrůvek uprostřed rybníka. Do cíle však již nedoplaval.

Oznámení o zmizení plavce v Sudkovském rybníce na Šumpersku dostali policisté. v pátek 25. srpna před půlnocí. Podle zpravodajské ho webu REJ.cz se na hřišti u rybníka konala oslava konce prázdnin. Mladý muž se podle svědků vsadil, že v noci doplave na ostrůvek uprostřed rybníka. Do cíle však již nedoplaval. “Po plavci pátrali policisté a hasiči na člunech, kterým se podařilo společně s místním rybářem zhruba po půl hodině plavce pod hladinou nalézt,” informoval policejní mluvčí Libor Hejtman. Mladý muž byl však bohužel již bez známek života. Okolnosti utonutí 22letého mladého muže z Blanska prošetřuje policie. V této souvislosti nařídila soudní pitvu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

V Olomouckém kraji se tak doposud toto léto topilo pět lidí. Tři oběti byly na přírodním koupališti Poděbrady u Olomouce a jedna seniorka se utopila v jezeře u Tovačova na Přerovsku.