Z nákupního vozíku ukradla starší ženě kabelku. Kromě běžných věcí v ní byly i léky

Nápis policie
Ilustrační foto

LITOVEL – Krádež se stala včera krátce po třinácté hodině v supermarketu v Litovli. Okradená 61letá žena se obrátila se žádostí o pomoc na personál supermarketu, vedoucí prodejny pak věc oznámil policii. Kromě běžných věcí měla žena v kabelce i léky na cukrovku a na astma.

Ve středu 13. září 2023 krátce po třinácté hodině se na personál supermarketu v Litovli obrátila 61letá žena se žádostí o pomoc. “Během nakupování jí totiž neznámá žena v nestřeženém okamžiku sebrala její kabelku zavěšenou na nákupním vozíku a utekla s ní pryč,” informovala policejní mluvčí Marie Šafářová. Vedoucí prodejny věc oznámil policii. Žena s kabelkou přišla nejen o peněženku a hotovost, osobní doklady, mobil a podobně, ale také o léky a pomůcky pro diabetiky a astmatiky. Škodu předběžně odhadla na asi 14 tisíc korun. Zlodějka si za takovou krádež může odsedět až dva roky za mřížemi.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.