Přijďte si prohlédnout radnici v Šumperku

Budova historické radnice v Šumperku
Foto Městský úřad Šumperk

ŠUMPERK – Město Šumperk chystá na čtvrtek 21. září Den otevřených dveří historické budovy radnice na náměstí Míru. Budete moci nahlédnout do míst, kam se běžně nedostanete. Nejen pro děti pak budou nachystány vědomostní a zábavné úkoly.

Den otevřených dveří historické budovy radnice na náměstí Míru připravuje město Šumperk na čtvrtek 21. září od 9 do 17 hodin. Budete moci nahlédnout do kanceláří, setkat se s vedením města, vystoupat na věž, plnit úkoly a odnést si odměnu. „Dopoledne bude zaměřeno na školáky, odpoledne pak pro širokou veřejnost. Návštěvníci se seznámí s činností jednotlivých odborů úřadu a dozvědí se, co a kde lze na městském úřadu vyřídit. Nahlédnou do obřadní síně, do podatelny, prohlédnou si kanceláře vedení města,“ zve na návštěvu starosta Miroslav Adámek.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Před radnicí bude mít stánek městská policie, která připravuje ukázku současné techniky, vystaví i historické uniformy strážníků. Prezentovat se bude také oblast energetiky a Smart City.