Kriminálka hledá třiatřicetiletého muže. Neviděli jste ho?

Hledaný muž
Foto Policie ČR

HRANICKO – Kriminálka hledá třiatřicetiletého muže, na kterého je vydán příkaz k zatčení. Dotyčný se s největší pravděpodobností schovává někde na Hranicku. Se žádostí o pomoc při pátrání se policisté obracejí na veřejnost.

Už od 18. září kriminalisté pátrají po třiatřicetiletému muži z Přerovska. „Na dotyčného byl Okresním soudem Přerov vydán příkaz k zatčení pro různorodou majetkovou i násilnou trestnou činnost,“ upřesnila policejní mluvčí Miluše Zajícová. Hledaný Jiří Kubeš se schovává s největší pravděpodobností na Hranicku. Jelikož je sám narkoman, může se pohybovat ve společnosti jiných narkomanů. Je střední postavy, má hnědé vlasy a modré oči.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Vzhledem k tomu, že se ho dosud nepodařilo vypátrat, obrací se policie se žádostí o pomoc při pátrání na veřejnost. Pokud jste ho viděli nebo víte, kde se zdržuje, obraťte se na bezplatnou linku 158.