Využijte možnost pronajmout si pracovní místo ve sdíleném kancelářském prostoru v centru Olomouce

Foto Vojtěch Duda

OLOMOUC – Olomoucká univerzita nabízí možnost pronajmout si pracovní místo ve sdíleném kancelářském prostoru v centru Olomouce. V nové budově, která byla otevřena v září loňského roku, tak můžete najít kancelářské zázemí, které odpovídá nejnovějším trendům. K dispozici jsou tři desítky pracovních míst.

Moderní prostor pro práci, kancelářské zázemí odpovídající nejnovějším trendům, velkorysá pracovní místa s odpočinkovou zónou a zasedacími místnostmi, to vše nabízí Element Coworking, který pro veřejnost otevřela Univerzita Palackého (UP) v Olomouci v budově Envelopa Hub. Tři desítky míst mohou využívat všichni, kdo hledají v centru Olomouce inspirativní zázemí pro svou práci. „Cílem Element Coworkingu je vytvořit komunitu podporující freelancery, startupy, studenty a všechny, kteří mají podnikavost v krvi. Nejlepší výsledky a řešení vznikají díky spolupráci a sdílení know-how mezi různými lidmi, a právě s touto myšlenkou vznikl Element,“ vysvětlil Petr Kubečka, ředitel Vědeckotechnického parku UP, pod který nová budova spadá.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Sdílený kancelářský prostor se nachází ve druhém podlaží moderní budovy s květinovou fasádou, a disponuje 30 pracovními místy s možností přístupu v nepřetržitém režimu. Můžete si zvolit mezi variantou dlouhodobějšího pronájmu s fixním pracovním místem nebo máte možnost využít jednodenní či krátkodobý pronájem s takzvaným variabilním pracovním místem. Pro každého klienta je k dispozici uzamykatelná skříňka, relax zóna, plně vybavená kuchyň a také je možné si pronajmout zasedací místnost pro případné porady s partnery nebo schůzky s klienty. V letních měsících lze navíc k odpočinku nebo práci využít velkorysou terasu.

Jednotlivé tarify pronájmu pracovních ploch jsou k dispozici na webu. Držitelé platného studentského průkazu, absolventské nebo zaměstnanecké karty UP mohou uplatnit slevu 10 procent na všechny dostupné tarify.

Budova Centra inovací a transferu technologií UP byla pod názvem Envelopa Hub otevřena v září loňského roku v sousedství Právnické a Přírodovědecké fakulty UP a v blízkosti vysokoškolských kolejí. V listopadu zvítězila v soutěži Podnikatelský projekt roku 2023.