V Prostějově se chystá čtvrtý ročník festivalu dobrého jídla ProstěJOV! Město hledá další gastropodniky

Hamburger
Ilustrační foto Pixabay

PROSTĚJOV – Výborné jídlo, skvělá hudba a pohodová atmosféra. Právě to nabízí festival dobrého jídla ProstěJOV! Letos se uskuteční už jeho čtvrtý ročník. Město opět hledá podniky, které by se chtěly zapojit do této výjmečné akce.

Na přelomu května a června, konkrétně 31. května a 1. června se v Prostějově uskuteční už čtvrtý ročník festivalu dobrého jídla ProstěJOV! „Během dvou dnů budete moci navštívit zapojené restaurace a kavárny v našem městě, kde ochutnáte výborné degustační menu. Zároveň před těmito podniky budou vystupovat místní umělci,“ přiblížila náměstkyně prostějovského primátora pro kulturu Milada Sokolová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Chcete se zapojit?

Náměstkyně Sokolová zároveň vyzvala k zapojení další provozovatele gastroslužeb. Loni se jich festivalu zúčastnilo dvanáct. „Věřím, že se k první dvanáctce kulturních průkopníků přidají letos i další. Ráda bych se se všemi zájemci setkala v sále Kulturního klubu DUHA ve Školní ulici, a to 28. února 2024 v 16:30 nebo 4. března 2024 ve stejném čase,“ doplnila náměstkyně Sokolová s tím, že si zájemci můžou vybrat termín, který by jim více vyhovoval. Napsat můžou na email náměstkyně milada.sokolova@prostejov.eu.