Zajímá vás umělá inteligence, vývoj IT, herní průmysl a design? Zúčastněte se besed na tato témata

Element Coworking v budově Envelopa Hub, foto Vojtěch Duda

OLOMOUC – V coworkingu univerzitní budovy Envelopa Hub v Olomouci bude každé dva týdny probíhat cyklus pravidelných setkání Element Talks. Tato setkání nabídnou besedy se špičkovými experty z oblasti umělé inteligence, herního průmyslu, vývoje IT a designu. První z nich na téma Game Development se koná již ve středu 21. února v 18 hodin.

První dvě setkání se věnují oblasti herního průmyslu. Pilotní akce Element Talks proběhne 21. února a bude se zabývat tématem Game Developmentu a aktuálními trendy v testování her pomocí umělé inteligence. Pozvání přijali hosté z herních studií Ateliér Duchů a INGAME STUDIOS, jejichž vývojáři se podíleli na známých hrách Mafia nebo Kingdom Come Deliverance. K automatizovanému testování her budou mít co říct zástupci úspěšného českého startupu Filuta AI. „Element Talks přináší do našeho nově otevřeného coworkingu dynamiku a inspiraci. Chtěli jsme vytvořit cyklus akcí, který by byl zajímavý pro nadšence do IT, nových technologií a designu. Besedy budou založeny na interakci s publikem a umožní příchozím rozšířit síť kontaktů. To je koneckonců smyslem všech akcí v Elementu – propojovat a nabídnout prostor pro výměnu nápadů,“ představila koncept manažerka Element Coworkingu Roksolana Ilnycka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

O dva týdny později, 6. března, se beseda bude týkat designu her a jedním z řečníků bude český dabér Richard Wágner, který dabuje pro Netflix a zapůjčil hlas hlavní postavě výše zmiňované hry Kingdom Come Deliverance.

Akce v prostorách budovy Envelopa Hub, Centra inovací a transferu technologií UP na Třídě 17. listopadu v Olomouci, pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci ve sdíleném pracovním prostoru Element Coworking. Cyklus Element Talks vzniká ve spolupráci s vývojářským studiem Beecode a grafickým designérem Filipem Smékalem. Na jednotlivé besedy je potřeba se registrovat ZDE.