Vlaky na trati Olomouc – Uničov – Šumperk na několik dnů nahradí autobusy

RegioPanter
Ilustrační foto

OLOMOUCKO, ŠUMPERSKO – Údržbové práce na trati Olomouc – Šternberk – Uničov – Šumperk od 19. do 26. února omezí provoz vlaků Českých drah. Práce budou probíhat ve dvou fázích – od 19. do 22. února v úseku Šternberk – Uničov a pak od 23. do 26. února v úseku Uničov – Šumperk, a to vždy v denní době zhruba mezi 8. a 14. hodinou. V tuto dobu budou místo vlaků jezdit autobusy.

Od 19. do 22. února vždy od 8:30 do 14:10 hodin – výluka mezi Šternberkem a Uničovem

V uvedenou dobu budou náhradní autobusy jezdit mezi Šternberkem a Uničovem. Vzhledem k delší jízdní době po silnici pojedou náhradní autobusy podle výlukového jízdního řádu. Místo vlaků pojede jak zrychlená linka, která nebude mezi Šternberkem a Uničovem nikde zastavovat, tak zastávková linka, která obslouží všechny stanice a zastávky. Všimněte si, že časy odjezdů a přestupů jsou jiné, než jste zvyklí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Od 23. do 26. února vždy od 7:40 do 14:10 hodin – výluka mezi Uničovem a Šumperkem

V tomto období budou náhradní autobusy jezdit mezi Uničovem a Šumperkem. Vzhledem k delší jízdní době po silnici pojedou náhradní autobusy podle výlukového jízdního řádu. „I v této druhé etapě bude zavedena zrychlená a zastávková linka, proto prosíme cestující, aby se předem informovali o přesných časech odjezdů,“ upřesnil informace mluvčí Českých drah Filip Medelský.