Řidička srazila v Přerově seniorku na kole na přejezdu pro cyklisty

Místo nehody, fotky Policie ČR

PŘEROV – Nehoda se stala včera ráno na třídě 17. listopadu v Přerově. Starší řidička Peugeotu vyjela z kruhového objezdu a odbočila směrem k centru města, přitom přehlédla 80letou cyklistku na přejezdu pro cyklisty a srazila ji.

Včera před devátou hodinou ranní se stala dopravní nehoda na třídě 17. listopadu v Přerově. „Starší řidička osobního vozidla Peugeot vyjela z kruhového objezdu „U Hané“ a odbočila směrem k centru města. Přitom přehlédla 80letou cyklistku, která jela po vyznačeném přejezdu pro cyklisty z jejího pohledu z pravé strany a došlo ke střetu a následnému pádu cyklistky na vozidlo a poté na komunikaci,“ přiblížila nehodu policejní mluvčí Miluše Zajícová. Vážně zraněná cyklistka byla rychlou převezena do Fakultní nemocnice Olomouc. Řidička Peugeotu se nezranila. Dechová zkouška u ní nepotvrdila, že by před jízdou něco popila. U cyklistky byl kvůli určení alkoholu v krvi nařízen odběr v nemocnici. Okolnosti nehody policie dále šetří.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Peugeot
Přejezd pro cyklisty, na kterém se stala nehoda