Na Jesenicku se srazily dvě škodovky. Tři lidé skončili v nemocnici

Fotky Policie ČR

JESENICKO – Nehoda se stala v pátek 8. března večer na Jesenicku. Fabia se tu srazila s Octavií plnou lidí, dva zraněné převezla sanitka na ošetření do jesenická nemocnice a pro jednu zraněnou ženu přiletěl vrtulník z Ostravy.

Nehoda se stala v pátek 8. března v 18:15 hodin na silnici u Seče u Jeseníku. 75letý řidič Fabie jel od  Dětřichova směrem na Rejvíz a srazil se s protijedoucí Octavií, kterou řídil 38letý řidič. Po srážce sjela Octavia do příkopu, kde se převrátila na pravý bok. Ve vozidle Škoda Octavia cestovalo celkem pět osob. U dvou z nich došlo ke zranění, která si vyžádala převoz a následné ošetření v jesenické nemocnici a jedna žena byla převezena leteckou záchrannou službou do Fakultní nemocnice Ostrava,“ sdělila k nehodě policejní mluvčí Ivana Skoupilová. U obou řidičů policisté vyloučili vliv alkoholu, hmotnou škodu předběžně vyčíslili na 60 000 korun. Policie nehodu dále šetří.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.