Seniorka na elektrokole nedala na křižovatce v Šumperku přednost, svou chybu zaplatila životem

Fotky Policie ČR

ŠUMPERK – Tragická nehoda se stala včera dopoledne na křižovatce u soudu v Šumperku. Seniorka na elektrokole nedala na křižovatce přednost, čelně narazila do auta na hlavní a těžkým zraněním, které utrpěla při srážce, na místě podlehla.

Sedmdesátiletá žena na elektrokole jela včera dopoledne po ulici M. R. Štefánika v Šumperku ve směru od Lidlu a na křižovatce s ulicí Dr. E. Beneše nedala přednost autu na hlavní a čelně do něj narazila. „Cyklistka přijížděla po komunikaci M. R. Štefánika ve směru od marketu Lidl a na křižovatce s ulicí Dr. E. Beneše nedala přednost v jízdě, jak je v daném místě uloženo dopravním značením a čelně narazila do levé části vozidla Renault, které řídil řidič ve směru k ulici Žerotínova,“ popsala tragickou nehodu policejní mluvčí Miluše Zajícová. Po nárazu seniorka spadla na silnici a velmi těžce se zranila. Přes veškerou snahu záchranářů zraněním na místě neštěstí podlehla. Dechová zkouška u řidiče byla negativní, okolnosti a míra zavinění této nešťastné události policie dále šetří.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.