Řidička se podrazila od svodidel a srazila se s autem v protisměru

Místo nehody, fotky Policie ČR

ŠUMPERSKO – Nehoda se stala včera krátce před druhou hodinou odpolední u Horní Temenice, části Šumperka. Řidička Hyundai po srážce s Octavií se zraněním skončila v nemocnici.

Starší žena řídila Hyundai a jela od Bratrušova směrem na Šumperk. Bourala u Horní Temenice. „Pravděpodobně vlivem únavy se plně nevěnovala řízení a při průjezdu levotočivou zatáčkou narazila do svodidel, od kterých se vozidlo odrazilo a skončilo v protisměru,“ popsala příčinu nehody policejní mluvčí Miluše Zajícová. Smůlou ovšem bylo, že v tu dobu tudy zrovna projížděla Octavia a auta se srazila. Po nárazu skončila Octavia v příkopu a Hyundai zůstalo stát v protisměrné části silnice. Řidička byla se zraněním převezena do šumperské nemocnice. Nehodu odnesla i auta. „Na vozidlech byla škoda předběžně vyčíslena na 700 000 Kč, dalších 20 000 Kč vzniklo na svodidlech,“ upřesnila Zajícová. Dechová zkouška byla u obou řidičů negativní. Policie nehodu stále šetří.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Octavia
Hyundai