Nepozorný řidič strefil motorkáře na Harleyi

Místo nehody, fotky Policie ČR

ŠUMPERSKO – Nehoda se stala v neděli 17. března odpoledne u Nového Malína na Šumpersku. Řidič VW přejel v zatáčce do protisměru a nevšiml si, že ho zrovna předjíždí motorkář na Harleyi. Levým bokem ho strefil a poslal ho k zemi.

Nehoda se stala včera odpoledne u Nového Malína na Šumpersku. Řidič Volkswagenu jel od Nového Malína na Hrabišín. „Nedržel se pravého okraje a v levotočivé zatáčce přejel do protisměru a nevšiml si, že v té době ho předjížděl řidič na motocyklu Harley Davidson. Levým bokem vozidla se střetl s motorkářem, který ztratil rovnováhu a v protisměrné části vozovky havaroval,“ popsala nehodu policejní mluvčí Miluše Zajícová. Při nehodě se motorkář zranil, zdravotníci ho ošetřili na místě a pak ho převezli na další vyšetření do šumperské nemocnice. Na autě vznikla hmotná škoda asi za 10 000 korun, na motorce asi sa 260 000 korun a na moto vybavení odhadem za 20 000 koru n. Dechová zkouška u obou byla negativní.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Motorka
Volkswagen