Vstupenky na Nohavicu v Šumperku šly na dračku. Písničkář přidal druhý koncert

ŠUMPERK – Vstupenky na sólový recitál Jarka Nohavici v šumperském domě kultury v pondělí 27. května byly bleskově vyprodány. Nejznámější český folkový písničkář mimořádně přidal ještě druhý koncert v neděli 26. května. Vstupenky půjdou do prodeje zítra od 14:30 hodin.

V tomto článku jsme vás informovali o chystaném sólovém recitálu Jarka Nohavici v pondělí 27. května v domě kultury v Šumperku. Vstupenky na recitál byly bleskově vyprodány. Nejznámější český folkový písničkář proto mimořádně přidal ještě jeden koncert na neděli 26. května od 20 hodin. „Po bleskovém vyprodání vstupenek na recitál, který se koná v pondělí 27. května, jsme se s Jarkem Nohavicou dohodli, že splníme vaše velké přání a přidáme ještě jeden koncert na neděli 26. května,“ sdělila potěšující zprávu produkční šumperského domu kultury Michaela Horáková.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Lístky půjdou do prodeje už zítra, v úterý 9. dubna od 14:30 hodin buďto online přes SMSticket nebo osobně v pokladně domu kultury. Rezervace vstupenek opět nejsou možné, počet lístků na osobu je znovu omezen na 6 kusů.