Na mol opilý sedl na kolo a podle toho to dopadlo neslavně

Místo nehody, fotky Policie ČR

HANUŠOVICE – Jízda na kole se včera večer nevyplatila 36letému muži v Hanušovicích, který se předtím notně posilnil. Při jízdě totiž spadl, zranil se a nakonec skončil ve Fakultní nemocnici Olomouc.

Opilý cyklista jel včera okolo 21. hodiny po Zábřežské ulici v Hanušovicích směrem od Raškova. „Sjel na krajnici, narazil do zábradlí silniční propusti a upadl na trávu před jedním z místních domů, kde se zranil,“ sdělila policejní mluvčí Miluše Zajícová. Na hlavě měl přilbu, která při pádu praskla. Záchranáři ošetřili muže na místě a pak ho převezli na další vyšetření do Fakultní nemocnice Olomouc. „Dechové zkoušky potvrdily, že cyklista jízdu zřejmě nezvládl díky předchozímu požívání alkoholických nápojů. S hodnotami 1,99 a 1,90 promile neměl za řídítky bicyklu vůbec sedět,“ přiblížila pravděpodobnou příčinu nehody Zajícová. Hmotná škoda byla odhadnuta na 1 000 korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém krajia žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Havarované kolo