VIDEO: Policie pátrá po totožnosti muže, který by mohl pomoci s objasněním případu obnažování v autobuse

Fotky a video Policie ČR

ZÁBŘEŽSKO – Policie se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého muže. Ten by mohl policii sdělit další informace vedoucí k objasnění případu obnažování cestujícího v autobuse v Postřelmově a Zábřehu, který se stal 28. února.

„Policisté z oddělení v Zábřehu prověřují od 28. února letošního roku přečin výtržnictví, který se stal v prostoru autobusu linky 246 v obci Postřelmov a Zábřeh přibližně v době od 15:35 do 15:45 hodin,“ upřesnila informace policejní mluvčí Miluše Zajícová. Neznámý muž se při jízdě, za přítomnosti ostatních cestujících, obnažoval a tím se dopustil hrubé neslušnosti. Dotčení spolucestující se poté obrátili na policii. Policie má k dispozici kamerový záznam a fotografie a nich  je zachycen muž, který by mohl poskytnout další informace vedoucí k objasnění případu. Dosud se jí ale nepodařilo zjistit jeho totožnost. Obrací se proto na veřejnost se žádostí o pomoc. Pokud by někdo muže na kamerovém záznamu nebo na fotografii poznal, či by mohl policii sdělit jakékoliv informace vedoucí ke zjištění jeho totožnosti, měl by kontaktovat bezplatnou telefonní linku 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Policie hledá také cestující, kteří danou linkou cestovali, všimli si nevhodného chování muže a mohli by jí poskytnout informace k celé události. Ti se mají také ozvat na linku 158.