Zaplatili za lístky na EURO 2024, ze snadného výdělku se zaradoval podvodník

Ilustrační foto Pixabay

JESENICKO – Mistrovství Evropy ve fotbale EURO 2024 začíná už zítra v Německu. Nejeden fanoušek fotbalu se proto k sousedům na fotbal vydá. Dejte si proto pozor na podvodníky, kteří určitě využijí možnost vydělat za falešné vstupenky na šampionát. Jeden takový případ řešili policisté na Jesenicku už včera.

Ve středu 12. června odpoledne se na policisty obrátil 41letý muž z Jesenicka s tím, že byl podveden při zakoupení lístků na Mistrovství Evropy ve fotbale. Muž policistům řekl, že jeho přítelkyni přes Messenger kontaktoval muž s nabídkou prodeje lístků na zápas evropského šampionátu, jeden za čtyři tisíce korun. Žena se s prodávajícím domluvila na zakoupení čtyř vstupenek za 16 tisíc korun. Neznámý muž slíbil, že jakmile na účet dostane peníze, vloží vstupenky do oficiální aplikace UEFA TICKETS. To se ale nestalo. Po odeslání peněz se prodávající stal nekontaktní a žádné lístky nikam nevložil, ani je neposlal. „Pokud chcete navštívit blížící se šampionát v Německu, kupte si lístky u oficiálního prodejce,“ upozornil policejní mluvčí Libor Hejtman.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Sledujte nás na síti X, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.