Karlos Vémola v Trabantu přiznal krádeže benzínu i řízení bez papírů

Zápasník Karlos Vémola podlehl sexy moderátorkám primácké autorevue a prásknul na sebe i to, co nechtěl… Ostatně – dokážete si tohoto chlapa jako horu představit v Trabantu? 

Nerad, ale sedl do něj. A přestože jeho vozový park je plný bouráků chytřejších než… Prostě hodně chytrých aut, Trabant hravě nastartoval. Nebylo to totiž jeho poprvé. Jako malý kluk se ho něco nařídil! Čtete správně. Karlos uměl řídit dříve než dělit dvouciferně. „Jako malej kluk jsem jezdil v Trabantu. Neměli jsme jako kluci papíry, tak jsme lítali, v čem se dalo. Ve dvanácti jsem začal jezdit autem a ve třinácti z toho byl průser. Jednou jsme zaspali s kámošem do školy, tak jsme se odvezli autem. Jeho maminka byla taková, nechci říct, hloupá, ale hodná a raději zavolala do školy řediteli, jestli jsme dojeli v pořádku, že jsme jeli dost rychle. Ředitel jí řekl, že už jsme dva týdny ve škole nebyli, takže bůhví, kam tím autem jezdíme,“ prozradil, jak sbíral první zkušenosti s řízením. „Jednou nás v Trabantu bylo dvanáct, a ještě tři bicykly. Ta kola se dovnitř nevešla, tak jsme měli jedno na střeše a dvě jsme drželi z okýnka podél,“ vzpomínal na divokou pubertu Vémola.

Moderátorce Marii navíc přiznal, jak si „vydělával“ na benzín. „Neměli jsme na benzín, Trabant jezdil na techničák, na ředidlo, na všechno. Nemohl jsem říct máti, aby mi dala na benzín. Pak jsem měl Škodovku a ve starých Škodovkách byla výpusť od nádrže dole na šroub. A já měl umyvadlo s hadicí, zalezl jsem pod auta, vyšrouboval jsem špunt, vypustil jsem to do umyvadla a dotankoval do svého. Měl jsem věčně plnou. A lidi ráno, když startovali, nadávali, že nemají benzín. Pak jsem musel hledat jiný místa, kde jsem to kradl,“ přiznal bez skrupulí Vémola.

Vémola se evidentně jen tak něčeho nebojí. Jeden strach přiznal. „Strach ze zvířat samozřejmě přirozeně mám, ale statisticky víc manželek zabilo své manžele než lvice svoje pány,“ pobavil Vémola, který má doma malou zoo. Chová lva, pštrosa, žraloka, krokodýla a nově i opičku.  Bábovky a plechovky už od 6. října, každý čtvrtek ve 21.45 na Prima COOL.

Zdroj TV Prima