Jakou střední školu si zvolit? Pomůže test Zlatanova výzva

Zdroj: Pixabay

SVITAVY – Rodiče, máte doma školáka? Za necelý měsíc se žáci základních škol rozhodnou, na jakou střední školu zamíří. Ti, kteří váhají nebo neví, kterou si zvolí, si mají možnost vyzkoušet test ve webové aplikaci Zlatanova výzva.

Někteří žáci mají už dlouho jasno, kde chtějí po základní škole pokračovat. Jiní o tom stále  přemýšlí a neví. Zde na stránkách se mohou zapojit do webové aplikace Zlatanova výzva. „Každý zájemce si zde může vyzkoušet test s šedesáti otázkami, jehož výsledkem je osobnostní profil, který dorazí na zadaný email do dvaceti čtyř hodin. Test není vědomostní, nezabere ani příliš času, není se tedy čeho bát. Naopak o sobě člověk může zjistit zajímavé informace a může ho nasměrovat ke vhodné profesi,“ uvedla mluvčí města Kateřina Kotasová

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

V případě, že mají už školáci jasno, můžou si své znalosti ve zvoleném oboru ověřit ve Zlatanově kvízu. Na webových stránkách najdou také důvody, proč studovat v Pardubickém kraji, přehled jednotlivých škol nebo výpis zaměstnavatelů. Získají tak představu o tom, do jakých firem by mohli v budoucnu z vystudovaného oboru nastoupit.